top of page

Małgorzata Karatnicka-Domańska
 

Gosia.png

Malarka, rysowniczka i arteterapeutka. Założycielka Pracowni Dzika Owca.

Ukończyła Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Od 12 lat prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych, współpracowała z Pracownią Sztuki Dziecka i Centrum Artystycznym Sztukarnia.

Od czasu ukończenia w 2017 roku Kursu Arteterapii na Akademii Umiejętności Społecznych w Warszawie prowadzi również warsztaty tematyczne z elementami arteterapii.

Stworzone przez Gosię obrazy, rysunki i kolaże znajdują się w kolekcjach prywatnych i firmowych w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Od wielu lat jej pasją są baśnie ludowe i sztuka ich opowiadania.

W wolnych chwilach chodzi po lesie i pływa kajakiem :)

Weronika Żurowska

Ilustratorka i graficzka. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2016) i Wydziału Komiksu (Ecole Superieure des Arts Plastiques Saint Luc w Brukseli (2014). Autorka ilustracji do kilku książek dla dzieci (w tym dwóch o Róży Czackiej), ostatnia książka to Klimatyczni pióra Olgi Ślepowrońskiej. Współpracowała jako rysowniczka przy wystawach: O-powiadaj. Japonia w pięciu opowieściach i Idź na żywioł w Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie. Tworzy ilustracje do teatrów kamishibai. Prowadzi warsztaty komiksu i ilustracji dla dzieci, dorosłych oraz osób z niepełnosprawnością. W chwilach wolnych śpiewa.

P1000969_edited.jpg
DSC09221.JPG

Agata Chmielowiec

Uwielbia pracować z najmłodszymi i razem z nimi tworzyć. Od dwóch lat pracuje w przedszkolu należącym do Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji i Psychologii Baśni, gdzie uczy dzieci pracy ze sztuką, prowadzi także zajęcia z terapii sztuką. Ukończyła Polsko -Japońską Akademię Technik Komputerowych na wydziale Architektury Wnętrz.  
Często maluje, tworzy ceramikę, ozdabia miejsca pracy i dom, uwielbia kontakt z naturą, która nieodmiennie ją inspiruje. Zbiera też zioła i robi niecodzienne przetwory.

SAM_9711.jpg
SAM_9711.jpg

Joanna Serafin

Ceramiczka z wyboru serca, pedagog z wykształcenia.

Na glinę trafiła w 2009 roku i zakochała się w niej od pierwszego dotknięcia. Lepi duże formy, wazony i lampy, ciągle eksperymentuje.
W ostatnich latach doskonaliła swoje umiejętności w Ośrodku Sztuki Dekoracyjnej i Użytkowej pod okiem mistrza - Pana Stanisława Tworzydło.

W 2021 na podstawie działalności twórczej przyjęta do Związku Polskich Artystów Plastyków Sztuka Użytkowa Warszawa, spełniła swoje marzenie i otrzymała tytuł Zawodowego Artysty Plastyka.

Pasjonuje ją zbieranie rzeczy, z których można zrobić coś innego i tworzenie przedmiotów z duszą. Uwielbia fotografować, ma bzika na punkcie notesów 😉.

bottom of page