Małgorzata Karatnicka-Domańska

Gosia.png

Jestem malarką, rysowniczką i arteterapeutką.

Ukończyłam Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Od 12 lat prowadzę zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych, współpracowałam z Pracownią Sztuki Dziecka na warszawskiej Sadybie i Centrum Artystycznym Sztukarnia na Mokotowie.

Od czasu ukończenia w 2017 roku Kursu Arteterapii na Akademii Umiejętności Społecznych w Warszawie prowadzę również warsztaty tematyczne z elementami arteterapii.

Moje obrazy, rysunki i kolaże znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych

i firmowych w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Od wielu lat moją pasją są baśnie ludowe i często opowiadam je podczas zajęć.

W wolnych chwilach chodzę po lesie i zbieram jagody :)

Monika Abramowicz

– mgr filologii polskiej (UW), arteterapeutka (Rozwój przez Sztukę, Akademia Umiejętności Społecznych), absolwentka Treningu Uważności – Mindfulness wg programu MBSR prof. Jona Kabata-Zina (The MindInstitute), animatorka kultury, realizatorka autorskich warsztatów kreatywnego pisania  (m.in. w bibliotekach na Mokotowie) oraz projektów arteterapeutycznych w przestrzeni publicznej (Centrum Łowicka Warszawa, Stół Powszechny Warszawa, Ośrodek Opieki Medycznej Wołomin, Dom Lekarza Seniora w Warszawie, świetlice wiejskie i in.);, poetka, redaktorka literatury pięknej, copywriter, dziennikarka, autorka reportaży, tekstów piosenek, bajek terapeutycznych i tekstów o sztuce.

P1000969_edited.jpg

Weronika Żurowska

Ilustratorka i graficzka. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2016) i Wydziału Komiksu (Ecole Superieure des Arts Plastiques Saint Luc w Brukseli (2014). Autorka ilustracji do kilku książek dla dzieci (w tym dwóch o Róży Czackiej), ostatnia książka to Klimatyczni pióra Olgi Ślepowrońskiej. Współpracowała jako rysowniczka przy wystawach: O-powiadaj. Japonia w pięciu opowieściach i Idź na żywioł w Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie. Tworzy ilustracje do teatrów kamishibai. Prowadzi warsztaty komiksu i ilustracji dla dzieci, dorosłych oraz osób z niepełnosprawnością. W chwilach wolnych śpiewa.

DSC09221.JPG