Małgorzata Karatnicka-Domańska
Malarka, rysowniczka i arteterapeutka. Założycielka Pracowni Dzika Owca.
Ukończyła Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w Pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego. Studiowała również kulturoznawstwo w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.
Od 17 lat prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych, współpracowała z Pracownią Sztuki Dziecka i Centrum Artystycznym Sztukarnia.
Od czasu ukończenia w 2017 roku Kursu Arteterapii na Akademii Umiejętności Społecznych w Warszawie prowadzi również warsztaty tematyczne z elementami arteterapii.
Stworzone przez Gosię obrazy, rysunki i kolaże znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych i firmowych.
Od wielu lat jej pasją są baśnie ludowe i sztuka ich opowiadania.
W wolnych chwilach czyta, chodzi po lesie i pływa kajakiem :)
fot. Beata Syguda
Weronika Żurowska
Ilustratorka i graficzka. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2016) i Wydziału Komiksu (Ecole Superieure des Arts Plastiques Saint Luc w Brukseli (2014). Autorka ilustracji do kilku książek dla dzieci (w tym dwóch o Róży Czackiej), ostatnia książka to Klimatyczni pióra Olgi Ślepowrońskiej. Współpracowała jako rysowniczka przy wystawach: O-powiadaj. Japonia w pięciu opowieściach i Idź na żywioł w Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie. Tworzy ilustracje do teatrów kamishibai. Prowadzi warsztaty komiksu i ilustracji dla dzieci, dorosłych oraz osób z niepełnosprawnością. W chwilach wolnych śpiewa.
Agata Chmielowiec
Uwielbia pracować z najmłodszymi i razem z nimi tworzyć. Od dwóch lat pracuje w przedszkolu należącym do Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji i Psychologii Baśni, gdzie uczy dzieci pracy ze sztuką, prowadzi także zajęcia z terapii sztuką. Ukończyła Polsko -Japońską Akademię Technik Komputerowych na wydziale Architektury Wnętrz.
Często maluje, tworzy ceramikę, ozdabia miejsca pracy i dom, uwielbia kontakt z naturą, która nieodmiennie ją inspiruje. Zbiera też zioła i robi niecodzienne przetwory.
Joanna Serafin
Ceramiczka z wyboru serca, pedagog z wykształcenia.
Na glinę trafiła w 2009 roku i zakochała się w niej od pierwszego dotknięcia. Lepi duże formy, wazony i lampy, ciągle eksperymentuje.
W ostatnich latach doskonaliła swoje umiejętności w Ośrodku Sztuki Dekoracyjnej i Użytkowej pod okiem mistrza - Pana Stanisława Tworzydło.
W 2021 na podstawie działalności twórczej przyjęta do Związku Polskich Artystów Plastyków Sztuka Użytkowa Warszawa, spełniła swoje marzenie i otrzymała tytuł Zawodowego Artysty Plastyka.
Pasjonuje ją zbieranie rzeczy, z których można zrobić coś innego i tworzenie przedmiotów z duszą. Uwielbia fotografować, ma bzika na punkcie notesów 😉.